| Izate a întrebat:

Buna, vreau sa ma transfer la o alta școala in vacanța de iarna, am mediile impecabile pe anii precedenți dar anul acesta am luat 2 note proaste la o materie, pana in momentul actual nu îmi iese media, mă pot transfera sau am nevoie de medie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai informatie corect si completa in functie de tipul de liceu, profil, an scolar si limba, la care doresti sa te transferi:

https://www.portalinvatamant.ro/......10978.html

| Dragobeta a răspuns (pentru Violleta2022):

Aia a fost cand erai matalica in scoala.

| sierra1 a răspuns:

Dacă-ți aprobă, iți aprobă și cu cvasi-corigența despre care ne spui. Dacă nu,... nu

| gabriela2201 a răspuns:

Daca nu ai facut-o deja iti recomand sa vina unul din parinti sa vorbeasca cu profa respectiva la scoala si poate ai noroc sa te asculte/iti dea sa faci vreo lucrare. De ce crezi ca in alte scoli toti profii sunt intelegatori si nu lasa pe nimeni corijent? Intotdeauna in viata e de preferat sa iti rezolvi problemele decat sa le ocolesti sau sa fugi de consecinte.