| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa particip la romanii au talent dar problema e ca si sora mea vrea si vrea sa cantam in duet insa eu nu prea vreau pentru ca nu are o voce prea frumoasa si mi. e ca ma trage in jos si nu stiu cum sa ii spun. o sa se supere rau si sincer e persoana pe care o iubesc cel mai mult! ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Puteti va va inregistrati cantand singure si in duet si cereti parerea si altcuiva. Daca aude si o alta parere ca ar trebui sa canti doar tu, probabil va fi dezamagita, dar va intelege. Succes!

4 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.
Eu zic sa te duci tu singura,vei avea mult mai mult de castigat
Spune`i ca e cel mai bine asa,ca trebuie sa inteleaga ca si ea are o voce frumoasa insa consderi ca e mai bine sa canti doar tu, spune-i sa se gandeasca ca tu ai putea lua premiul cel mare, iar daca ar fi si ea nu s ar putea acest lucru.Va intelege.Iar eu te sfatuiesc sa te duci tu singura daca te bazezi mai mult pe vocea ta.A fost anul trecut un caz in care un baiat a venit cu prietenii lui sa danseze, el era cel mai bun iar ceilalti il trageau in jos, iar juriul a spus sa aleaga intre el si cei patru.S a dus singur si a intrat in semifinale.Bafta iti doresc, si sper sa castigi premiul!

Sper ca te am ajutatkisslove struck

| Florin6326 a răspuns:

Spune-i ca ar fi mai bine sa participati individual pentru ca v-ati dubla sansele de a merge mai departe.

| danutz24 a răspuns:

Explicai nu o sa stea suparata pe tine mereu.Dar ai grija sa nu te faci de rusine, te vede toata Romania.

| MSLOVELY098 a răspuns:

Va multumesc mult pentru raspunsuri :d e prima data cand intreb ceva pe site.ul asta nu credeam ca o sa mi se raspunda asa repede! o sa va urmez sfatul pentru ca toti ati spus acelasi lucru! acum faza e ca trebuie sa ma gandesc ce cant mai ales ca mai e putin si e preselectia in Bucuresti! daca ma mai puteti ajuta si cu asta ar fi super! mersi