| asdD a întrebat:

Buna
vreau sa stiu cine imi da tot da
stupid, nefolositoare si amuzante crying(

8 răspunsuri:
| roxy_2350 a răspuns:

Nu se poate afla. Daca ai putea afla ma gandesc ca ai da inapoi si asta e unul dintre motive pentru care nu sti cine ti-a dat stupid sau...

| BitchImfabulous a răspuns:

Nu poti vedea cine iti voteaza raspunsurile ca nefolositoare, stupide, amuzante sau de oricare. Poti vedea doar ca cineva ti lea votat.

| Boniboon a răspuns:

Multi iti bifeaza raspunsul cu "stupid" pentru ca ceri fundita [poate]. Dar nu inteleg ce problema ai cu "amuzantu`hee hee.

| GdX a răspuns:

Daca asa sunt ce vrei acum, mai invata carte si poate lumea va aprecia ce spui.

| poleaccristina_8734 a răspuns:

Pai nu se stie cine ati da sad
Cine vrea ala ati da si nu poti sti straight face

| Nicoleta a răspuns:

Pai atunci cand cersesti funda ce ai vrea?
Daca te uiti mai atent, toate raspunsurile care cer funda au "stupid" sau "nefolositor"

| Ganduri albe a răspuns:

Nu se poate afla pentru ca altfel ar aparea multe conflicte pe sitehee hee

| Liviu a răspuns:

Doar copii da stupid fara motiv!
Adica nau ce face^^
Eu nu ma supar daca primesc stupid
E parerea unei persoane adica wtfstraight face
Daca am fii toti la fel am fii toti perfecti
am fii toti destepti am fii toti frumosi
Asa mai trebuie sa existe si lume...^^ mai grea de caphappy
Parerea nu o poti schimba la nimenihappy
Fiecare are o parere despre un raspuns poate ii s-a parut stupid
Sau amuzant...sau inteligent etclaughing
Putin trebuie sa iti pese de niste voturi
Tu stii ce ai in cap
Take care ^^