| Tairon1 a întrebat:

Vreau sa știu dacă este profitabil sa te faci om de știință sau it-ist? Sa ai o companie în acest domeniu...ca Tony Stark(iron-man) dacă va ajuta sa va imaginați happy

Fără răspunsuri vagi sau cretine.
Dau funda.ms

Răspuns Câştigător
| Valentinaldoilea a răspuns:

Omul de stiinta (lauda lui!) asteapta bani de la altii si nu poate inainta in cercetare fara ei. In IT daca esti bun, faci bani frumosi. Asta, la partea profitabila. Ca recunoastere si respect, este invers.

1 răspuns:
| WhOo a răspuns:

Pai companiile in domeniul IT merg cel mai bine in ziua de azi, tehnologia evolueaza foarte repede si ce-i ce au urmat aceasta facultatea isi gasesc foarte usor de lucru.