| ionutn02 a întrebat:

vreau sa urmez liceul militar Stefan cel Mare. Vreau sa stiu daca pot sa fiu admis avand dioptrii de -0.25 si 0 unii spun da altii spun nu as dori un raspus de la o perssoana care stie p.s imi pare rau daca am scris legat sa am fact alte greseli de scriere DAR O PUBLICITATE IMI OBSTRUCTIONEAZA jumatate din zona in care trebuie sa scriu

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti fi admis, bineinteles daca reusesti la examenul de admitere.