| Adam_Eva_1981 a întrebat:

Vreau sa va intreb cine ar adora sa fie sef la cea mai mare fabrica de succes din lume si cu salariu pe masura?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăăăă, toată lumea?

| RainmakerX a răspuns:

Cine nu ar vrea sa fie in aceasta situatie?
Este ca si cum ai spune "Cine nu ar vrea sa aiba o viata frumoasa sa spuna aici. "

Sincer, eu unul sunt de parere ca sefii nu sunt atat de "stresati" precum angajatii lor si daca ai un salariu pe masura atunci poti sa petreci clipe de neuitat alaturi de cei dragi, le poti oferi absolut tot ce ar vrea, ai putea sa faci cadouri nevoiasilor intrucat esti bogat, ai putea sa faci din aceasta lume un loc mai bun atat pentru tine cat si pentru cei dragi.
Cine nu ar vrea asa ceva? Doar o persoana foarte lenesa sau nepasatoare ar putea spune una ca asta.

Eu unul as vrea, nu sunt un ciudat atat de mare ca sa spun ca "Nu vreau."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu ar vrea?

| Kenya a răspuns:

Cine nu? happy

| IonuţR1995 a răspuns:

Majoritatea lumii.
Dar eu, sincer, as refuza asa ceva.
Ca sa fii de succes trebuie sa depui o munca imensa. Nu ajungi in varf fara sa muncesti cu greu ceva timp (ani).
Si ca sef, ai o responsabilitate imensa, mult stres si toate cele. Dar, asta-i parerea mea.
Acum, fiecare e atras de bani, dar ca sa fii sef la o fabrica, trebuie sa pui bani inainte de succes.

Ciao!