| mg112mada a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum e la filo bilingv engleza:la ce se dau teze in fiecare an, la ce se da bacul, si in plus cand se da admiterea.Chiar atunci in iunie sau cand? FUNDA celui mai explicit raspuns!

2 răspunsuri:
| Pisikmic12 a răspuns:

Pai e fain. eu asa zic!

| mg112mada explică (pentru Pisikmic12):

Buna, pai eu vreau sa stiu de ce e fain.Adica, sincer ma cam tem de admitere:ce o sa imi dea ca subiecte, va fi stres mare, cum e la oral...ce ore voi face si ce pot face mai departe de liceu daca termin acest profil.