| camiitsu a întrebat:

vreau si eu site-uri de posturi de avocat, jurist ceea ce implica facultatea de drept! astept si indrumari ceva! va pup

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta aici: https://www.google.ro/#psj=1&q=posturi+de+avocat

| BiuL a răspuns:

Nu inteleg ce anume cauti, Job-uri in domeniul juridic? Gasesti pe orice site cu anunturi de locuri de munca. Sau chestiuni care sa iti foloseasca la facultatea de drept?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejobs.ro www.bestjobs.ro
Îndrumări privind ce?
Sunt destui care au terminat Facultatea de Drept și sunt șoferi de taxi... deci te gândești foarte bine ce vrei să faci în viitor, timpul trece și anii nu-i poți da înapoi!
www.alegefacultatea.ro
Succes pe mai departe!
Pa, pa.