| nikeluna a întrebat:

Buna, vreau urmez Academia Fortelor Aeriene, specializarea de aviatie naviganti, momentan lucrez de 2 ani intr-o fabrica ca si operator CNC, lucrez in
3 schimburi, cand zic asta pun mai mult accent pe schimbul 3. Sunt complet sanatos,tun,din cate stiu eu cel putin. E posibil sa fiu declarat neapt pentru o proba(inmas), din cauza locului meu de munca? Sau din cauza lucratului in schimburi? Multumesc!

2 răspunsuri:
| kalasnicov22 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, proba medicala este ultima ta problema, sunt foarte putine locuri si concurenta este absurda.

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Dar o să pierzi o zi întreagă acolo...