| Saigiu_Dana_ a întrebat:

Bună. Vreun loc de muncă în Bacău, după ora 15:30 sau de noapte la bancă, ca verificator săculeți cu bani? Am 37 de ani și am și o fata de 8 ani, pe care trebuie sa o iau zilnic de la școală la ora 12.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cu cât criteriile sunt mai specifice, cu atât șansele de a găsi sunt mai mici. Iar criteriile tale sunt extrem de specifice...

Vrei neapărat să fii "verificator de săculeți cu bani și să lucrezi numai după ora 15:30"? Altceva nu știi să faci la 37 de ani?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E ciudat de ce ai vrea la banca noaptea sa verifici bani, e suspect ca poti fi acuzata de furt, cauta ti ceva sa faci după ora 12 cand o iei pe fata de la scoala, sau daca ai sot impărtiti sarcinile sa o duca si el pe fată la scoala nu numai tu, un loc de munca il ai de dimineata de la 8 sau de la 10 pana seara la 5 sau la 6 8 ore nu te angajeaza nimeni sa ajungi la munca la 15:30, iar in banca nici atit.

| Solann a răspuns:

Sunt multe firme unde ai putea lucra numai schimburile 2 si 3.
Verificator de saculeti de bani nu mai exista de multi ani. Monetarul si balanta se termina seara iar banii sunt dusi in tezaur la inchiderea zilei.

| Violleta2022 a răspuns:

@ Saigiu_Dana_

Nu exista asa job de verificator de saculet de bani, ca banii ii verifica doar functionara bancara dar ii tine in safe-ul bancii, nu ii da altora sa-i numere cum vezi tu prin filmele cu gangsterisi mafioti.
iar pentru tine, fara studii, fara pregatire speciala si la 37 de ani dorind progatm special, nu exista asa ceva... poate la magazinele alimentare sau cele de cartier, unde epoti face si schimburi.

Asta esti tu, asa-i?
https://www.facebook.com/saigiu.daniela