| anamaria13b a întrebat:

Ziceti-mi o scuza in care sa poti lipsi de la muncaa dimineata. Adica sa merg schimbul 2 in loc de 1 pentru ca vreau sa ma mut pe alt schimb. Am vorbit deja cu seful de pe schimbul 2 dar am nevoie de o scuza ca sa merg 3 zile pe schimbul 2.

Nu am nevoie de critici sau sfaturi. As dorii doar scuza pentru 3 zile(la rand) ca sa merg schimbul 2.

Dau funda

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai programare la dentist.

| K0sti a răspuns:

As dori? Cu 2 de i? Nu zau...

| Florentina9210 a răspuns:

Pentru trei zile la rand. ''sefule sunt la menstruatie, nu pot veni''. S-a rezolvat! laughing

| LValentina a răspuns:

Spune ca trebuie sa ai grija de o ruda bolnava cateva ore dimineata, pana ce altcineva poate avea grija de ea in locul tau.