| Vezan_Catalin_1996 a întrebat:

Acum cateva zile am fost la Centrul de Informare si Recrutare din judetul din care fac parte si am fost trimis in data de 30.03. 2016 la analizele medicale din Timisoara(S.M.T),am auzit ca analizele nu sunt "pe bune" te pune sa platesti ca iti dea parafa(apt), cum nu am terminat liceul inca voi pleca la probe in Alba-Iulia cu 0 puncte(cei care au liceul terminat pleaca cu 4 puncte) si nu stiu ce sa fac,are rost sa merg, dau funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este adevarat ce-ai auzit. Daca esti sanatos nu trebuie sa-ti faci probleme, vei fi declarat apt.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU vă mai luaţi după toate TÂMPENIILE auzite de la unul sau altul!
Dacă eşti sănătos şi "îndeplineşti condiţiile din Barem", vei fi declarat "Apt"!

Toate cele bune!