| Mariusmarius123 a întrebat:

acum doua zile am aplicat un interview online la Ubisoft si nu pot scapa de aceasta "fereastra" https://prnt.sc/fg6t0p. Am incercat toate metodele dar tot n-am reusit. Multumesc mult

1 răspuns:
| BUNACF a răspuns:

Salut! Exista o metoda pentru a inchide orice program! Trebuie sa dai click dreapta pe bara de activitati ( bara unde sunt programele) si acolo vei gasi task manager! de acolo o sa gagesti orice program care este deschis printre care si windowsul,... etc. si acolo vei gasi acea fereastra si dai click pe ea. Dupa o sa fie un buton in stanga sus sau nu mai stiu unde : End Task. Dupa ce selectezi fereastra dai End Task, iar fereastra ar trebui sa se inchida! Sper ca te-am ajutat! Mult noroc!