| Biancaandreea123456 a întrebat:

Buna ziua!
Am 17 ani și doresc sa ma angajez pe perioada vacanței de vară. Am tot aplicat cv-uri prin mail si online, concluzia este că daca nu am 18 ani opțiunile mele sunt limitate.
Am nevoie de sugestii, și știu ca singurele mele opțiunii sunt lanturile de magazine fast-food. Doresc si alte sugestii.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| alexandraionela1234 a răspuns:

Du-te la mare pe sezon ca ospătar, primești mâncare si cazare gratuita. Vreau si eu sa ma duc, tot 17 ani am. Eu sunt pe profil de ospătar la liceu si profesoara mea de instruire practica mi-a dat detaliile astea. Se câștigă mult pe sezon, +tips de la clienți laughing. Eu nu gasesc partenera sa ma duc ca imi e urat singura?