| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Am 24 de ani si caut job de prezentatoare TV in constanta, am absolvit Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării, vorbesc fluent engleza si fanceza, am mai lucrat ca redactor la revista Playboy si ca prezentatoare TV la Digi 24 Constanta.

P.S. : daca aveti vreo informatie va rog sa ma ajutati.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cei de la Neptun TV.
http://www.ntvonline.ro
Cauta sa vorbesti cu cineva de acolo!
Daca vrei iti dau eu nr de telefon de la un reporter prin mesaj!

| TheAce a răspuns:

Salut. Din pacate nu cred ca ai nimerit pe site-ul potrivit. Sugerez site-urile de recrutare de profil. Ai un CV bun, mi-e greu sa cred ca nu vei gasi postul dorit. Totusi eu unul nu prea sunt de acord cu plafonarea asta la o televiziune locala. Stiu ce vorbesc pentru ca am lcurat 2 ani ca prezentator/moderator la un post regional. Echipa nu-i niciodata atat de profi (am colaborat si cu digi si imi mentin parerea si in ceea ce-i priveste), publicul tinta e si el cum e, in fine, nu e idilic si nici salariul nu e tocmai unul ''bucurestean''. Poate ca ar trebui sa te gandesti sa faci pasul catre capitala. M-ai facut curios cand ai scris ca ai scris pentru Playboy, revista aia chiar avea/are articole misto (editorialele fac toti banii si sunt chiar elitiste, cu toate ca cei mai multi cumpara revista din alte considerente). Mi-ar place sa luam/tinem legatura.

Cu stima, Tudor.