| NegraruStefania a întrebat:

Buna ziua, am dat sala acum 2 zile, am dat sa ma programare pentru traseu si cand sa dau finalizare la programare mi-a parut un mare X ca nu poate fi finalizat, in cazul in care mie nu imi expira cazier nu nimic!
I-am spus la polițai ca nu sa finalizat si mi-a zis sa trec data la care m-am programat si acum nu stiu daca mi s-a luat data? Ce este de facut daca ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Trebuia sa te duci la ghiseu unde se fac programarile fizic si sa intrebi. Si asa daca nu esti, tot trebuie sa o faci.