| 21Codrin a întrebat:

Bună ziua, am dori să-mi răspundeți la 2 întrebări. Tare mult mi-aș dori o carieră militară dar eu, am absolvit doar 11 clase( învățământ profesional). Și mai am și un tatuaj pe brat de la uram pana la cot. Cu tote aste...Pot deveni un viitor S.G.P?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, pentru SGP conditia de studii este de 10 clase.
Adreseaza-te Centrului Militar din judetul tau.

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Te primesc. Au nevoie ca vom intra cu NATO in Ucraina si e nevoie. In 6-7 zile pe front vei primi un glonte in frunte si RIP!