| Dolceazza a întrebat:

Am două întrebări și as vrea sa-mi raspunda doar cunoscători fără răspunsuri cu du-te si intreaba sau mai stiu eu ce, deoarece am făcut-o si nu mi s-a dat un raspuns concret. Unde pot face voluntariat ca asistent medical cand termin facultatea sau vara la Iași? Cum pot ajunge sa lucrezi in cadrul armatei ca asistent daca nu am facut in cadrul armatei?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrebi la spital daca au nevoie si te bagi

| Catrice a răspuns:

Eh, n-ai întrebat unde trebuie. Vezi ca aici trebuie și ceva pregătire militara. Voluntariat faci unde vrei mămică, la doctor de familie, spital, cabinet privat de specialitate.

| JicaContra a răspuns:

Pe google, cauti ministerul sanatatii si ministerul de interne si apoi dai telefoane