| Valentin_Fulgeanu_1994 a întrebat:

am gasit un job in domeniul curieratului la o firma din Prahova.
Am o curiozitate fiind sofer pe masina ai timp sau poti sa iti iei pauza cand vrei sau 5 minute sau sa anunti dispecerul pentru a te duce la toaleta?
Si in caz de accident firma ma poate pune sa platesc daunele (chiar daca nu e vina mea)?
Prin daune intelegem auto sau marfa transportata.

Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"poti sa iti iei pauza cand vrei sau 5 minute sau sa anunti dispecerul pentru a te duce la toaleta?" - sigur că poți dar să fie clar: la o restructurare, ești primul care zboară din firmă