| Rebeca21121 a întrebat:

Am nevoie de un job de acasa, pe calculator ..ma pricep la lb engleza, stie cineva ceva de vreun job de genul?

3 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Youtube (vlog) dar iti trebuie umor mult si sa nu plictisesti oamenii.
Sau translator privat pe internet, gasesti daca cauti, de fapt pe NET gasesti orice, numai sa cauti laughing

| Bogdanovici24 a răspuns:

Job de acasa nu prea exista din care poti sa ai vreun salar... poti sa lucrezi de acasa ca content writter, sau promoter dar cauta pe google job-uri freelancer.Bafta! freelancer.com

| nimeniooda a răspuns:

Vlog sau poti sa-ti faci un site, dar trebuie sa ai succes si reclama ca sa-ti mearga puppy dog eyes