| MiraTimiriazevskaia a întrebat:

Bună ziua. Am niste întrebări legate de facultatea de medicina (in special Carol Davila). Este adevărat ca în calitate de medic/student la medicină îți ramane foarte putin timp liber (ma terifiaza gandul ăsta)? Care este in medie salariul unui medic in timpul si dupa rezidentiat in țară si in strainatate? Se face multă fizică in facultate? Și nu in ultimul rând: merită să faci medicina?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Vara-mea a terminat medicina si avea destul timp liber. Daca stii sa te organizezi, ai timp liber.
Merita s-o faci daca e pasiunea ta, la fel ca orice alta facultate. happy