| gabyallex92 a întrebat:

Am vazut foarte multe oferte de munca pentru Germania si Austria din partea SC Plasare teritoriala de munca SRL Timisoara si as dori sa stiu daca este firma serioasa sau nu. Orice informatii sunt binevenite, chiar daca ati avut experiente proprii sau aveti prieteni care stiu despre aceasta firma.

Va multumesc mult si astept raspunsurile dumneavoastra!

2 răspunsuri:
| DjCristian a răspuns:

Http://www.myjob.ro/forum/viewtopic.php?t=502 Este mare teapa nu te duce!

| gabyallex92 explică:

Multumesc ...de Bussiness Active Consult (BACLTD), firma din Cluj stiti ceva? Aici nu se cere comision...