| andr1p a întrebat:

Buna ziua, as vrea sa ma înrolez in armata ca și Subofițer, singura problema este ca am tatuaje pe toată mâna + pumn adică toată mâna stânga și pumnul) am voie?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" sa ma înrolez in armata ca și Subofițer singura problema este ca am tatuaje"

de fapt nu asta e problema, e că nu te "inrolezi" ca subofițer ci ca SOLDAT/GRADAT

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Bibane ti-ai cam luat lumea in cap, mai intai soldat, mananci fasole, faci flotari, apoi sa visezi la subofiterie