| Classiffied a întrebat:

Buna ziua as vreau sa stiu daca locurile de munca se gasesc mai repede pe internet sau la agentiile judetene de ocupare a fdm etc? am incercat pe anumite siteur dar fie anunturile nu maisunt valabile fie cand suni sa ocupat deja. iar agentiile. te implica in formalitati stupide sin cheltuiei si nici macar nu iti da garantia ca te va angaja vreodata.
eu cunosc limba engleza si poate mi-ar placea sa mafa traducator autorizat. dar am doar 11 clase.
voi ce spuneti? mersii foarte mult de ajutor.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ejobs, bestjobs sunt siteuri destul de serioase cu anunturi serioase, insa nu stiu ce sa zic, ca traducator autorizat trebuie sa ai ceva pregatire