| anonim_4396 a întrebat:

Asistent medical in Romania sau in alta tara? Argumentația răspunsul.

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Intr-o tara din lumea a treia, Africa. Gambia sau Senegal sau alta. Argument: e mare nevoie de personal medical.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sunt romani medici si asisteni medicali in tariile din lumea a treia Africa, Asia unde este mare nevoie de personal, care muncesc fac un bine chiar daca sunt bani putini si din fonduri.

| HatzzzJhonule a răspuns:

Altă țară
Plata mai buna.

| Goete a răspuns (pentru HatzzzJhonule):

Exact. O tara dinlumea a treia, unde au mare nevoie. Dar dava mergi dupa plata, fa-te economist nu personal.medical