| MaNNNNNe a întrebat:

Caut loc de munca in Brasov.Cu locuri libere salariu minim 18 mil.DAU FUNDA PENTRU RASPUNSURI bune.manipulant ambalator montator(posturile).am caut si pe google dar nu am gasit nimic.va rog mult.Dau fundita.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

Salut Cosmin, daca iti doresti un loc de munca, Internetul este cea mai buna sursa, nu ziarele. Incearca pe MyJob sau BestJobs. Iti recomand MyJob, nu trebuie sa cauti neaparat post de manipulator marfa, sunt si altele unde nu e nevoie de mare experienta, cum ar fi in vanzari de exemplu big grin. Eu cred ca in Brasov se pot castiga lejer 18 mil pe luna, e un oras destul de scump...

| lemar a răspuns:

Ejobs.ro