| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Ce parere aveti de agentia city models din Cluj?
Este a lui Stefan Farell, am fost la casting, mi-a transmis ca 2 luni tine cursul iar apoi ma va promova.
Pret: 800 lei

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă nu ai ce face cu 800 de lei, mult succes!

| Simpatic a răspuns:

Vrajeli de asta semi-legale, sunt la fel de legale astea ca aia care abordeaza oameni pe strada le baga o hartie sub nas ii pune sa semneze, le face 2 poze lor sau plodului, le promite ca dupa cateva zile ii suna ca le va obtine contract pentru o serie de reclame si reviste din care vor iesi ceva bani, dar aveti de platit o taxa de inscriere, ti-a luat banii si ei se fac nevazuti!
Deci vezi-ti de treaba sunt escroci cu totii!