| Armi480 a întrebat:

Ce părere aveti de profesia de inginer silvic? Merită sa faci 4 ani de facultate pentru asta?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

De ce nu?! Este o profesie placuta si nu esti atat de constrans ca intr-o intreprindere. Mult aer curat. laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți dorești, merita orice!

| OttoVonAegyssus a răspuns:

* Trebuie să înveți să numeri cioatele în pădure și șmecheriile prin care te fură pădurarii (ca să nu fure fără să îți dea partea, dacă ești genul de om). big grin

Părerea mea, dacă te atrage, consideri că asta îți dorești de la viață, de ce nu... doar fă ceea ce îți place! Se merită!

| oz_1736 a răspuns:

E o combinatie intre munca si pasiune. Si se fac bani buni