| Vizitiu09 a întrebat:

Cine cunoaste pe cienva sau un loc in care se angajeaza studneti pe perioada sezoniera? ( in strainatate )

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Constanta, la mare?

| mixxjim a răspuns:

Pe 15 si 16 martie este in Bucuresti un targ de job-uri in turism pentru strainatate, poti sa vezi aici niste detalii http://www.forbes.ro/Targ-de-joburi-in-turism-in-strainatate_0_10028.html
Mergi acolo daca poti, intalnesti direct angajatorii (strainii) si exista o firma din Romania care se ocupa sa va ajute cu actele etc. Succes!