| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate zice ceva despre meseria de farmacist? ma gandesc sa merg la facultatea de farmacie..stiu ca dureaza 5 ani..as vrea sa stiu ce materii se studiaza..cum arata un orar al unui student la farmacie...ce este mai exact un farmacist diriginte
in caz ca un/o student/a la farmacie sau un/o farmacist/a care a terminat in Sibiu citeste acest mesaj...va rog sa mi spuneti ce parere aveti depre profesorii pe care ii aveti/i ati avut la facultate si alte informatii care credeti ca m ar ajuta.Multumesc frumos

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi ca scolile au FB.