| Raceanu_Mihai_1985 a întrebat:

Buna ziua cum pot sa obțin și eu o diploma de studii originala nu falsa a-și vrea sa fac seralul da nu pot îs in Franța și n-am timp dar in fine dacă s-ar putea a-și vrea sa știu cum

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Termini liceu si reusesti la bacalaureat si o sa obtii diploma.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Originala poate fi obtinuta numai daca faci studiile respective, nu exista alta cale. Fiindca o diploma originala tocmai asta inseamna, ca e luata pe merit. Daca nu poti sa faci studiile, atunci nu poti primi nici diploma, e destul de simplu.