| Crina96 a întrebat:

Buna ziua.
Cunoaște cineva, dacă am terminat Relații internaționale și studii europene(prima specializare), și Resurse Umane (a doua specializare), as vrea sa fac modului 2 de pedagogie la cu taxa însă nu-mi dau seama ce pot eu sa predau cu aceste doua specializări? Exista undeva o lista cu ceea ce pot preda absolvenții de RISE și RU?
Multumesc anticipat pentru orice răspuns.

Răspuns Câştigător
| StimabiluI a răspuns:

Cred că ai putea să predai Economie, Psihologie și Logică la clasele de liceu, dar poți să te interesezi la secretariat sau la cineva din personalul didactic să îți confirme.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa îți găsești un job în străinătate pentru ca profesorii din România nu prea se mai aleg pe bune!

| Koria8219 a răspuns:

Se cauta vanzatoare la chiosc, Crina.