| numesiprenume0 a întrebat:

Buna ziua! Daca am trimis un CV, dar nu am fost contactat, dar postul este inca neocupat mai are rost sa sun pentru informatii? Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Dacă nu ai fost contactat nu te potrivești postului. Eu am fost contactat, am dat 3 interviuri, am luat calificative bune, și tot nu am luat postul deoarece a fost foarte căutat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te costa nimic daca suni. Macar stii sigur care e treaba. Si nu mai stai cu gandul la asta.

| Simpatic a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu, dar esti liber sa faci ce doresti.
Daca nu te-au contactat inseamna ca mai asteapta oferte.

| gabicoo a răspuns:

Încearcă! Nu ai ce pierde!
Dar nu-ți pune mari speranțe!
Postul este încă neocupat pentru că nu a apărut persoana potrivită: cumătra, nepoata, beizadeaua, curv... ăăă amanta!
winking

"La vie se tujur parșive"

| mentholinks a răspuns:

Poti sa suni, nu ai nimic de pierdut. Asta le arata ca esti interesat de Job.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce ai de pierdut daca suni?

| Werrich a răspuns:

Buna ziua, nu are rost, cum zicea cineva, nu corespunzi criteriilor lor. Daca insisti doar ii vei enerva.

| sweetys a răspuns:

Poți sa mai trimiți o data CV ul sau sa suni. Dacă chiar îți dorești acel post.