| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea de ales intre a fi profesor la gimnaziu si liceu sau copywriter/recrutor/specialist in marketing, ce ati alege?

Apreciez orice sfat! Va multumesc mult!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai ai fost elev. Stii cum este sa fii profesor la o clasa de idioti si sa-ti mananci nervii cu ei. Mai bine lipsa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa iti permit mai mult si nu doar ratele la banca nu te fa profesor

| Mayhem666 a răspuns:

In nici un caz nu as alege sa fiu profesor, mai ales ca am fost elev, si stiu cum se comporta elevii cu profesorii. Copywriter suna chiar bine daca stau sa ma gandesc mai bine!

| Oana92 a răspuns:

Noi ce am alege? Dar e despre tine aici! Tu la care te pricepi? Ce te recomanda pentru una din cele doua variante? Si ce iti doresti tu de fapt?

La asta ar trebui sa raspunzi inainte de a alegewinking

| AnthonyWhite a răspuns:

Profesor CLAR!
acum depinde ce materie dar e tare sa predai copiilor