| Alex20778 a întrebat:

Bună ziua, daca ieri am fost la proba de compententa orala la engleza pentru bac, și azi nu am fost la cea scris ca nu am putut sa ajung, nu sunt băgat în bac? Și dacă ma prezint luni la bac ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

" compententa orala la engleza pentru bac, ...nu am putut sa ajung,... dacă ma prezint luni la bac ce se întâmplă?"

scrii ce ai de scris dar NU iei bac-ul fără nenorocita aia de competență

1 răspuns:
| Cipi1212 a răspuns:

Trebuie să te prezinți la data prevăzută. Nu știu ce să zic.