| anonim_4396 a întrebat:

de mica mi-am dorit sa ajung departe mie-mi place dansul si muzica,,as vrea sa va intreb ce credeti poti devenii cineva in mod cinstit,pentru ca am inteles ca vedetele din Romania nu au ajuns ce au ajuns, chiar cinstit.Dar daca am o relatie serioasa imi pot urma visul? scuzati-ma pentru categorie

Răspuns Câştigător
| jess179 a răspuns:

Poti face orice vrei in viata, poti urma orice fel de meserie, totul este sa ai multa ambitie si incredere in tine.

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Vorbesti prostii. Sunt amic/prieten cu o groaza de asa numiti artisti consacrati, cantareti, dansatori, scenaristi, scriitori, regizori, compozitori si textieri si oamenii au ajuns cu totii acolo avand ambitie in primul rand. E drept ca talentul mai ales in peisajul muzical autohton nu e o necesitate dar fara perseverenta nu ajungi nicaieri. Acum desigur ca vulpea daca nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii dar daca pleci urechea la zvonuri de genul doar te tragi singura in spate...Succes!

| Anonima264 a răspuns:

Da til poti urma!