| EbruEslem a întrebat:

Bună ziua,doresc sa ma angajez la penitenciar, am inteles ca psihologicul este destul de greu, stie cineva si ce verificari se fac despre persoana care participa la concurs? Daca verifică si familia?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti un om normal si sanatos mental, nu ai de ce sa-ti fie frica de testul psihologic, ca-i foarte simplu si usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești aici răspuns OFICIAL la ce te interesează.

https://anp.gov.ro/......itenciare/

Ce vrei tu să aflii NU e treaba ta să știi sau să scrie cineva pe o chestie ca site-ul TPU care e site de copii.