| croissant a întrebat:

Bună ziua! Ieri și astăzi este ziua mea libera! Insa ieri și azi m-a sunat șefa sa vin la munca! Ieri am zis că am treburi de rezolvat și nu pot sa vin! Insa azi am telefon și mesaje in care îmi spune că nu au casier! Eu nu pot sa vin astăzi și nici nu vreau! Eu când am avut nevoie sa mi se schimbe și mie programul ca in loc de marți sa am miercuri liber nu au vrut! Ce îmi pot face in cel mai rău caz? Oricum voiam de ceva timp sa plec de la ei, in afara sa mă dea afara îmi mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

In cel mai rau caz o sa iti faca morala desi e vina lor ca nu au personal dar tu sa te tii tare, sa nu pleci capul, sa nu iti ceri scuze ca nu ai de ce

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legal nimic dacă erai in ziua ta libera.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu ai fost tratata cu respect atunci intoarce obrazul si blocheaza telefonul.Ai dreptul la zile libere, iar sa te cheme asa aiurea e bataie de joc.