| Batmanuel a întrebat:

imi poate explica si mie cineva programul meu de la servici, 12 cu 24 - 12 cu 48 de ore? de exemplu astazi sunt de zi de la ora 7 dimineata la ora 7 seara, maine de la 7 seara la 7 dimineata, apoi am o zi libera? sau cum sta treaba asta

2 răspunsuri:
| passarisMB a răspuns:

De ex:astazi(miercuri) esti de la 7dimi la 7seara, dupa care 24ore liber, apoi Joi intri la 7 seara si iesi la 7dimi, dupa care Vineri toata ziua, noapte/Sambata toata ziua, noaptea esti liber. Duminica la 7dimi intri din nou...samd. Funda?big grin

| passarisMB a răspuns:

Lucrezi cumva la MaPN?