| Dinozaurul472 a întrebat:

Bună ziua, îmi poate oferi cineva detalii sau părere despre DGPI? Aud pareri pro și contra. Cum este salariul? Cum este colectivul? Cum sunt șefii? Fiind structura militară, ai timp liber? Te transferi ușor în altă structură gen Poliție de Frontieră/Politie? As dori răspunsuri doar din partea persoanelor care au cunoștințe în domeniu, mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

Te referi cumva la celebra UM0215 București? 2 si-un sfert? Serviciul Secret al MAI? DACA despre ea vorbești ai greșit locația! Asemenea informații NU îți dă nimeni aici!