| Doro2003 a întrebat:

Bună ziua!
La ora actuală sunt studentă în anul 3 la facultatea de Biologie, specializarea Biochimie din cadrul Universității București. Diploma de absolvent îmi va conferi calificarea de,, Biochimist".
Aș dori să știu dacă pe viitor am vreo perspectivă de lucru în domeniul criminalisticii.
(Parcursul clasic ce privește studiile în cadrul Academiei de Poliție sau a Școlii de Poliție și urmarea ulterioară a specializării Criminalistică, îl cunosc și nu ar fi o primă opțiune.).
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

DACĂ M.I. va solicita vreodată specialiști in domeniu, să fii pe fază

| Cipi1212 a răspuns:

Poți lucra in domeniul biochimiei.