| Dilavia a întrebat:

Buna ziua! Ma adresez persoanelor ce au absolvit medicina de recuperare (fizioterapie/kinetoterapie/balneofiziokinetoterapie), ce program de masterat ati urmat? Doresc recomandari de mastere si Universitati, atat in tara cat si in strainatatate (eu tind spre a 2-a varianta mai mult, dar sunt deschisa pentru ambele variante). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Trixt3r a răspuns:

Eu sugerez CLM ACADEMY MALAEZIA, poti cauta pe Facebook Ionut Bobit Therapie, stiu ca el este unu din cei mai buni in domeniu in tara, am vazut un interviu pe care l-a facut cu Micutzul si explica care-i situatia in tara si cum a invatat el acolo in Malaezia. Uite link aici : https://www.youtube.com/watch?v=wMke2cqIKZQ&t=6944s