| Ciharean_Rxana_1988 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? am o problema cu contul paypal....as vrea sa mi trimit bani de pe paypal pe contul meu de bt,am avut limita acum limita a fost deblocata, dar nu ma lasa sa transfer banii pe contul meu imi cere letter of authorisation, nu inteleg daca nu am propria mea afacere bentru business account ce anume trebuie sa scriu in acea scrisoare? ma tot chinui de 2 saptamani, le am trimis fel si fel de documente etc si tot degeaba! cntul este blocat

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Sunai si intreaba direct, nu te mai chinui.Aia au nr de telefon si ii poti suna, iti raspund sigur si te ajuta cu mare placere.Rezolvai treaba de atunci, nu sa stai 2 saptamanai sa te plingi pe aici.Gandeste ca nimeni nu stie ce situatie ai tu acolo, si daca intrebi un banker ala nu o sa iti dea nici un raspuns, o sa ceara sa vada situatia, deci suni si rezolvi in cateva minute.