| SOW777 a întrebat:

Buna ziua! Ma poate ajuta cineva cu informatii putin mai amanuntite despre cum se poate ajunge sa lucrezi in cadrul BCCO? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Termini liceul si iei BAC-ul cu note foarte mari de 9 si 10, ca sa intri la academia de Politie.

Dupa terminarea Academiei de Politie lucrezi 5 ani pentru experinta acolo unde esti repartizat obligatoriu, si apoi faci cursuri specializate ca sa sa poti intra in trupele speciale anticoruptie si impotriva criminalitatii.