| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Mă pot angaja oriunde (in domeniul psihologiei) dacă primesc dreptul liber de practică?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca primesti dreptul de libera practica inseamna ca poti practica pe cont propriu, asta inseamna libera practica, adica sa ai cabinetul tau propriu de psiholog. De angajat de poti angaja oricum, si fara sa ai acest drept, nu are nicio legatura cu angajarea in alta parte.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, poți să-și deschizi și un cabinet privat.
Succes!
Pa, pa.

| MadRaven a răspuns:

Buna, Te poti angaja unde vrei dar dreptul liber de practica inseamna ca iti poti deschide propriul cabinet.
Numai bine!