| Nataliaa25 a întrebat:

Notele mele de la bac au fost o dezamagire totala, media 7, 36.
Doream sa intru la Facultatea de Limbi si Literaturi Straine inainte de aflarea notelor.
Credeti ca mai am sanse? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu ai invatat? Daca învățai, acum aveai note mari, la fel se va întîmpla si la toamnă daca nu o sa înveti materia, vei fi dezamagita vei pica din vina ta nu a profesorului, tu trebuie in aceste luni iulie si august sa nu faci altceva decît să inveti. Succes!

| brokxy a răspuns:

Si eu am luat exact ca tine. 7 si ceva si mie mi-au zis profesorii ca pot intra. Incearca sa te informezi sa vezi mai exact cu ce medii se intra. Asta voi face si eu zilele astea e bine sa stii. Daca nu gasesti pe net intreaba o fosta profesoara de romana sau engleza, Mult succes! happy

Răspuns utilizator avertizat