| Bdggwgcdacwhbegysgvg a întrebat:

Bună ziua nu stiu dacă este categoria corectă pentru întrebare dar îmi încerc norocul...
Deci am terminat Amg postliceală și momentan fac voluntariat pe ginecologie. Datorită pandemiei nu am avut ocazia să facem practică pe mai multe secții să vedem cum e. Întrebarea mea este: ce secții din spital sunt mai ușurele să zic așa unde nu ai prea multă agitație și alergătură mă refer unde să lucrezi...
Mulțumesc frumos pentru fiecare răspuns în parte și multa sănătate

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La țtimbiri bimbiri.

| NuCitescNotificari a răspuns:

La sectia de gastro-enterologie-chirurgie-stomatologie-urologie-oftalmologie-plastica