| Anonim0100 a întrebat:

Buna ziua! O intrebare pentru asistentii medicali generalisti. Am facut demersurile pentru obtinerea certificatului de membru de la oamgmamr iar apoi am primit foaia de varasamant-chitanta pentru a plati certificatul. Problema este ca dosarul l-am depus in iunie anul acesta, mai pot plati acum taxa plus cotizatia de nepracticare? sau trebuie sa fac din nou dosar? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Iti pierzi timpul. Fa o facultate de medicina sa ajungi medic ca asistenti sunt toate vanzatoarele de aprozar si toti ciobanii.

| TheGentleman a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Din păcate, medicul nu vine să facă injecții sau să îngrijească bolnavii. Cel mult consultă (operează dacă este chirurg) și scrie rețete. Restul treburilor le fac altii... Cred că este nevoie de asistenți buni, tocmai ca să plece ciobanii