| OanaEva a întrebat:

Buna ziua! Pentru a intra la medicina pe locurile de rezerva trebuie sa aștepți pana se termina confirmările? Exista aici oameni care au intrat la medicina cu taxa pentru ca alții din fata lor s-au retras. Eu am 20 in fata pe lista, iar profele mele spun sa am răbdare ca exista mici șanse sa intru la medicina(dentară, taxa, Iași). Exista aici oameni care au avut asemenea experiențe, mai ales pentru medicina și ar vrea sa impartaseasca? Mulțumesc pentru amabilitate!

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Da se mai retrag. Ai răbdare ca exista o posibila șansă ca nu-s așa multi în fata ta.

| Momentan a răspuns:

Da, există dar pentru că mai renunță unii. Nu pe locuri de rezervă, cel puțin nu știu de asemenea locuri.