| Mihaela_Roxana_1994 a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva laughing? Tatal meu a lucrat la S.M.A Albesti Jud Constanta ca strungar, in perioada anilor 80. Arhiva a fost preuluata de un domn care se numeste Daraban Viorel, de la dansul nu se mai stie unde este arhiva acum, mentionez ca a fost arestat pentru luare de mite de mai multe ori chiar si tatalui meu i-a cerut o suma de bani pentru eliberarea unei adeverinte. Acum dansul spune ca arhiva numai se afla in posesia lui. Stie cineva unde ne-am putea adresa pentru gasirea arhivei?, cineva care va pricepe-ti? Ii trebuie neaparat tatalui meu pentru iesirea la pensie...

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intreaba-l pe respectivul cui a predat arhiva, trebuie sa stie asta, mai ales ca se preda pe baza de proces-verbal.